Get Adobe Flash player

Rakovského 3138/2

Praha 4 – Modřany

tel:605 50 99 55

wellnesspink@seznam.cz

Facebook

Google+1

Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Pondělí 24. června 2024
  • Svátek má Jan
  • Zítra má svátek Ivan
  • Do Vánoc zbývá 183 dnů

Top List od 15.11.2012

TOPlist

Hledáte výjimečný zážitek pro Vaše blízké?

Věnujte jim dárkový poukaz do Wellness studia Pink.

Nabízíme Vám ty nejexkluzivnější zábaly, proměny, kosmetická ošetření, cvičení, hubnutí, opálení…Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 46936107_1787953144646433_640837583311470592_n-1024x582.jpg.

Dárkový poukaz je možné zakoupit na vybranou službu z naší nabídky, na balíček zvolených služeb nebo na určitou finanční hodnotu.

Jaká je doba platnosti dárkového poukazu?
Dárkový poukaz platí 1 rok od data zakoupení. Platnost je zapsána na zadní straně poukazu. V případě vypršení platnosti certifikátu bez provedení rezervace a uplatnění objednané služby zaniká nárok držitele certifikátu na plnění bez jakékoli náhrady škody.

Může obdarovaný vyměnit dárkový poukaz za jinou službu či zboží?
Ano, obdarovaný může vyměnit dárkový poukaz za službu ve stejné hodnotě, v případě požadování dražší služby může rozdíl doplatit. Obdarovaný si může v hodnotě dárkového poukazu vybrat také zboží, ve studiu prodáváme kosmetiku tělovou, obličejovou, solární, proteinovou dietu…

Jak je možno dárkový poukaz zakoupit a zaplatit?
Dárkový poukaz můžete zakoupit:

Osobně na recepci Wellness studia Pink, recepce je v provozu každý den. Dárkový poukaz můžete zaplatit v hotovosti. Můžete využít poukázky Checque Dejeuner (Unišeky, Cadhoc), Edenred (Tiket Multi, Tiket Compliment), Sodexo (Relax Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Focus Pass).

Dárkové poukazy Vám můžeme poslat na dobírku (cena poštovného je 78,- Kč).
Dárkový poukaz Vám můžeme zaslat také e-mailem. V tom případě Vás poprosíme o e-mailovou objednávku na adresu: wellnesspink@seznam.cz.

Potvrdíme Vám Vaši objednávku a zašleme číslo účtu. Pošlete částku za dárkovou poukázku na náš účet a poté Vám bude zaslána e-mailem dárková poukázka.

Pro firemní účely Vám můžeme vystavit fakturu.

Storno podmínky:
Klientům, kteří se bez předchozího zrušení rezervace na objednanou proceduru nedostaví, nebo nezruší objednanou proceduru dříve než 24 hodin před dohodnutým termínem, účtujeme storno 100% z ceny procedury. Důvodem těchto opatření je časté rušení termínů na poslední chvíli. Termíny pak již není možné obsadit.
Ztráta dárkového poukazu
Dárkový poukaz je nutno vždy předložit na recepci před rezervovaným termínem. Ztráta dárkového poukazu není nahraditelná a daná částka či služba propadá.

Podmínky uplatňování dárkových poukazů, voucherů a jiných předplacených služeb

  • Pokud jste se objednali, dostavte se včas. V případě, že se nedostavíte ve Vámi objednaném čase, Váš voucher zbytečně propadne.
  • Změnu termínu Vámi objednané služby je možné provést nejpozději 24 hodin předem. V opačném případě bude Váš voucher považován za uplatněný.
  • V případě, že dorazíte na objednanou proceduru později, bude Vám zkrácena tak, aby byla ukončena dle časového rozvrhu. V případě, že zpoždění bude větší než 15 minut, nemusí být možné u některých procedur aplikaci zahájit.
  • Objednávejte se nejpozději 30 dní před ukončením platnosti Vašeho voucheru. U pozdějších objednávek Vám nemůžeme zaručit, že zakoupený voucher stihnete uplatnit.
  • Ještě jednou si prosíme zkontrolujte kontraindikace. Pokud nějakou trpíte, dopřejte svůj voucher raději svému partnerovi nebo kamarádce 🙂 V případě, že na místě zjistíme, že proceduru není možné provést z důvodu kontraindikace, Váš voucher bude považován za uplatněný.
  • Před objednávkou si prosím připravte číslo Vašeho voucheru. Bez čísla voucheru není možné provést rezervaci.

   POUKÁZKY KTERÉ JE MOŽNO UPLATNIT V NAŠEM SALONU

darek sodexho  flexi sodexho

fokussodexrelax sodexbenefit_logo3d1_2edenredpoukazka-cadhoclogo-sphere1_2