Get Adobe Flash player

Rakovského 3138/2

Praha 4 – Modřany

tel:605 50 99 55

wellnesspink@seznam.cz

Facebook

Google+1

Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
 • Pátek 22. září 2023
 • Svátek má Darina
 • Zítra má svátek Berta
 • Do Vánoc zbývá 93 dnů

Top List od 15.11.2012

TOPlist

obrazky1.cz  

VIBROSAUNA

je terapeutická suchá sauna, kterou tvoří čalouněné vibrující lůžko, suchý vzduch a záporně nabitý vzduch (vzduch ionizací zbavený všech škodlivin) pro oblast šíje a hlavy.

VIBROSAUNA je úžasný multifunkční vynález s výhodami několika léčebných procedur najednou. Patří k pasivním metodám udržování kondice, snižování nadváhy, zlepšování zdravého sebevědomí. Pasivní proto, že mnoho lidí kvůli tělesnému handicapu, extrémní nadváze, špatnému zdravotnímu stavu nebo jen z lenosti se do aktivního cvičení zapojit nemůže nebo nechce.

Vibrosauna nahrazuje cvičení a vyvolává efekt nejbližší tomu vyvolanému fyzickým cvičením.

VIBROSAUNA je prospěšná i v mnoha dalších případech – poskytuje úlevu při zdravotních obtížích jako je artritida, bolesti zad, úrazy při sportu, potíže s krevním tlakem, stres, nespavost a podobně.

Hlavní výhody

 • působí jako zázračný prostředek na hubnutí
 • vibracemi spolu s teplem se zvyšuje činnost ledvin, které odbourávají kyselinu mléčnou spolu s toxiny z těla mnohem rychleji a efektivněji
 • odstraňuje svalové napětí, delším působením vibrací se následně zlepšuje svalový tonus a zpevňuje svalstvo
 • zrychluje se krevní oběh, čistí lymfatické uzliny, což má v konečném efektu silný a rychlý detoxikační účinek
 • průkazně funguje i při poruchách spánku
 • poskytuje uklidňující prostředí a tak napomáhá ke snížení napětí a stresu
 • je terapeutickou pomůckou pro lidi trpící artritickými a revmatickými bolestmi
 • napomáhá ke snížení vysokého krevního tlaku

img.obrazky.cz

Co je to sauna jistě není třeba nijak široce rozvádět. Poněkud méně známý pojem mezi veřejností už je však vibrosauna. Pojďme si tedy tuto proceduru blíže představit.

I přes to, že se pyšní slovem sauna, nemá s ní mnoho společného, spíše naopak. Teplota se pohybuje okolo příjemných 80°C, tím však veškeré společné znaky končí. Rozhodně nečekejte žádnou komoru s horkým, vlhkostí prosyceným vzduchem a následné prudké ochlazení. Celou proceduru totiž strávíte vleže na lůžku, které se za vámi po ulehnutí zaklapne a venku tak zůstane pouze hlava. Tento fakt může být poněkud nepříjemný, když se přes něj však přenesete, můžete se těšit na zhruba 30 minut strávených v teplém, suchém vzduchu na jemně vibrujícím lůžku a s uvolňující hudbou u hlavy. Všechny tyto parametry je samozřejmě možné nastavit podle vlastních preferencí.

Vibrosauna je rozdělena do několika částí z nichž každá plní odlišnou funkci. V oblasti hlavy proudí záporně ionizovaný vzduch, který příznivě ovlivňuje psychický stav klienta. Tento účinek je dále doplněn aromaterapií a uklidňující relaxační hudbou, jejíž hlasitost je možné regulovat podle potřeby. Další část tvoří samotná vibrující deska. Zde si můžete navolit teplotu vzduchu a také sílu vibrací, která navíc může být odlišná pro horní a dolní část těla.

Díky vibracím, při kterých dochází k napínání a opětovnému uvolnění svalů, je vibrosauna doporučovaná jako podpůrný prostředek při redukci nadváhy, jejích přínos pro zdraví je však mnohem větší. Pokud pomineme uvolnění psychiky a úlevu od každodenního stresu, je tato procedura kladně oceňována také při artritických a revmatických bolestech, nespavosti, potížím s vysokým krevním tlakem či při svalových bolestech. Vibrace rovněž zvyšují činnost ledvin a zrychlují krevní oběh, což napomáhá k vyplavování škodlivých látek z těla. Oblíbená je rovněž mezi lidmi, kteří preferují pasivní udržování kondice, před fyzickým cvičením.

Mezi kontraindikace absolvování vibrosauny patří těhotenství, implantovaný kardiostimulátor, epilepsie, nádorová onemocnění, rozsáhlé varixy, poruchy termoregulace, krvácivé stavy, užívání fotosensibilizujících léků či nemoci srdce a cév.

Vybavení do Vibrosauny: ručník + velká osuška nebo prostěradlo (za poplatek 50 Kč možnost zapůjčení ručníku ve studiu)

 

Cena 30 minut                                       180 Kč ( akční cena 119 Kč)

60 minut                                                 290 Kč ( akční cena 180 Kč)

permanentka 10 x 30 minut               1.690 Kč ( akční cena 1090 Kč)

permanentka 10x 60 minut               2.690 Kč ( akční cena 1790 Kč)

zapůjčení ručníku                                  50

objednání tel. 605 50 99 55