Get Adobe Flash player

Rakovského 3138/2

Praha 4 – Modřany

tel:605 50 99 55

wellnesspink@seznam.cz

Facebook

Google+1

Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
 • Pátek 24. května 2024
 • Svátek má Jana
 • Zítra má svátek Viola
 • Do Vánoc zbývá 214 dnů

Top List od 15.11.2012

TOPlist

Dotazy

Máte-li nějaký dotaz, pište na náš email wellnesspink@seznam.cz

default

 

 

Dotaz: Dobrý den, musím se u Vás objednat na cvičení, nebo solárium?

Odpověď: Dobrý den, je lepší se objednat na tel. čísle 605 50 99 55, nebo emailem na adrese wellnesspink@seznam.cz

Pokud přijdete bez objednání, přednost mají objednaní klienti.

default

Dotaz: Dobrý den, v čem mám cvičit ve Vacu Elite?

Odpověď: Do strojů se oblékněte do tepláků (ne příliš širokých) nebo šortek (lze cvičit i v kalhotkách) a bavlněného trika. Na nohy sportovní boty s hladkou podrážkou a sebou si vezměte ručník.V případě zapomenutí jsou ručníky k dispozici ve studiu. Nezapomeňte si přinést i neperlivou vodu v plastové lahvi, doporučené množství 0,7 l. V případě zapomenutí lze zakoupit za velmi příznivé ceny ve studiu.

default

 

 

Dotaz: Dobrý den, mohu se zeptat, zda se výška podtlaku určuje individuálně každé klientce?

Naše odpověď: Dobrý den, ano, výška podtlaku je určena individuálně každé klientce. Záleží na tom, jestli klientka nikdy necvičila nebo pokud má aspoň malou aktivitu nebo je velmi aktivní. Podle toho se určí výška podtlaku na první cvičební lekci. Dále se pokračuje s výškou podtlaku podle předcházející cvičební lekce a podle toho, jak se klientka cítí. Většinou Vám podtlak zvýšíme po třech cvičebních lekcích, ale můžeme zvýšit i po dvou cvičebních lekcích – je to individuální. Individuální přístup ke klientkám se zdravotními problémy je samozřejmostí.

default

 

 

Dotaz: Dobrý den, spálím více kalorií, jestliže si nastavím vyšší podtlak?

Naše odpověď: Dobrý den, se spalováním kalorií a výškou podtlaku je to jinak. Pokud budete mít podtlak např. 30mbar, neznamená to, že spálíte více kalorií než při 25mbar. Vše závisí na Vaší optimální tepové frekvenci. V našem studiu naleznete na každém stroji tabulku s výpočetem optimální tepové frekvence, která je daná věkem klientky a tuto optimální tepovou frekvenci by jste měla dodržovat v průběhu celé cvičební lekce. Pokud budete pečlivě dodržovat optimální tepovou frekvenci, bude docházet vždy k aerobnímu pohybu, neboli ke spalování pouze tuků. V případě, že překročíte rozhraní Vaší tepové frekvence, bude docházet k anaerobnímu pohybu, neboli ke spalování cukru, nikoliv tuku.

default

 

 

Dotaz: Dobrý den, mezi kontraindikace cvičení ve Vacu Elite patří křečové žíly. Mohu přesto za určitých podmínek cvičit ve Vašich strojích s podtlakem a infračerveným světlem?

Naše odpověď: Dobrý den, křečové žíly jsou jednou z kontraindikací. Stav křečových žil nejlépe zhodnotí lékař, ke kterému chodíte a případně Vám schválí kombinaci cvičení. V každém případě doporučujeme, aby jste začala na nejnižším možném podtlaku a postupně podtlak zvyšovala podle citlivosti a podle toho, jak se budete cítit. Dále Vám doporučujeme kompresivní punčocháče. Tyto kompresivní punčochové kalhoty jsou prevencí proti vzniku křečových žil, působí jako podpora léčby křečových žil, dochází ke zlepšení krevního oběhu, snížení únavy, bolesti a otékání nohou. Nejlepší variantou by pro Vás bylo využití infračerveného světla stroje a nejnižšího možného nastavení podtlaku – tato kombinace cvičení by Vám nejméně zatížila žilní systém.

 

 

Dotaz: Dobrý den, je možné u Vás po tréninku v podtlaku využít i vibrační plošinu?

Naše odpověď: Dobrý den, pokud chcete absolvovat cvičení na vibrační plošině, tak je lepší, když půjdete před cvičením ve Vacu Elite. 30-minutový trénink ve Vacu Elite je už tak náročný, že není nutné dál tělo zatěžovat vibracemi, které Vám po cvičení nemusí dělat dobře. V našem studiu můžete před cvičením využít pro rozmasírování rolletic.

default

 

 

Dotaz: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co můžu jíst před cvičením?

Naše odpověď:   Dobrý den, poslední jídlo doporučujeme jíst nejpozději 60min. před tréninkem a to uhlovodany (rýže, brambory, těstoviny nebo müsli, popřípadě jen ovocný salát). Po aplikaci počkat  60min. a pak bílkoviny (ryby, maso, drůbež nebo tofu např. se zeleninou). Čím zodpovědněji upravíte jídelníček (omezíte tuky a jednoduché cukry, poslední jídlo alespoň 4hod. před spánkem, jezte pomalu a uvidíte tu změnu – budete nasyceni polovinou toho, co by jste snědli ve spěchu!)

default

 

 

Dotaz:  Dobrý den, mohu používat před cvičením anticelulidní kosmetiku?

Naše odpověď:  Dobrý den, před zahájením tréninku doporučujeme použít na problematické partie speciální anticelulitidové hydratační krémy, které podpoří intenzivnější prokrvení podkožní vrstvy, zmírní celulitidu, urychlí spalování tuků, zpevní a vyhladí pokožku. Jsou určeny pro lepší výsledky aerobního cvičení. Po ukončení tréninku se kůže stává pevnější a pružnější. Anticelulidní kosmetiku můžete zakoupit v našem studiu.

default

Dotaz: Dobry den, proč se po Vacu Elite nesmí jít už na další cvičení, i když  třeba za dalšich 5 hodin? Je to v něčem nebezpečné nebo se jen nedoporučuje?

Naše odpověď: Dobrý den, po tréninku ve Vacu Elite se nedoporučuje další zátěž hlavně dolní poloviny těla, protože se díky podtlaku a pohybu na maximum aktivuje lymfatický systém a ten se musí vypořádat s látkami, které musí být vyloučeny z těla ven. Není to zásadní problém, ale nadměrná zátěž může být kontraproduktivní.

default

Dotaz: Dobrý den, zajímalo by mě, zda-li se dá cvičit na Vacu Elite při zavedení nitroděložního tělíska (Mirena), příp. zda-li to může mít nějaké vedlejší účinky. Děkuji za odpověď

Naše odpověď: Dobrý den, trénink ve Vacu Elite by neměl způsobit komplikace.

default

Dotaz: Dobrý den, je mi 21 let a chodím na Vacu přístroj asi týden, takže jsem byla zhruba 3x. Chodím si před tím ještě zacvičit, běhám pak 30 minut na Vacu Elit, chci se zeptat. Už při frekvenci 4-5km/h mám tep.frekvenci 140+-, znamená to, že mám vysoký krevní tlak? Ke konci už mám tu tepovku ještě větší a musím třeba snížit rychlost i pod 3km/h.

Naše odpověď: Dobrý den, tepová frekvence je sice důležitým ukazatelem v jaké energetické zóně se při tréninku nacházíte, ale stačí malé praktická pomůcka, abyste měla jistotu, že Vaše tělo využívá jako zdroj energie hlavně svoje tukové zásoby. Při tréninku se nesmíte zadýchávat a pokud nemáte kyslíkový dluh, dokáže organismus efektivně spalovat depotní tuk.

default

Dotaz: Dobrý den, zvažuji návštěvy ve Vašem studiu na Vacu. Proč jsou hemoroidy označovány za kontraindikaci? V případě jejich výskytu tedy není možné na VacuElite cvičit? Děkuji

Naše odpověď: Dobrý den, při tréninku ve vacu Elite dochází k silnému prokrvení centrální oblasti těla a proto může dojít k přechodnému zhoršení stavu a případnému krvácení. Trénink ale můžete absolvovat při nižších intenzitách podtlaku a pokud by došlo ke komplikacím, trénink přerušte.

default

Dotaz: Dobrý den, chci se zeptat, kdy je možné začít cvičit na vacu Elite po porodu císařským řezem???

Naše odpověď: Dobrý den, po porodu a to i císařským řezem můžete začít tréninkem po šestinedělí. Pokud samozřejmě nemáte nějaké zdravotní potíže.

default

Dotaz: Dobrý den, dočetla jsem se , že kontraindikace je kdykoli v anamnéze zánět žil. Měla jsem ho asi před 10 lety, je to tedy problém? Nevím zda mohu  absolvovat. cvičení

Naše odpověď: Ano, prodělaný zánět žil je kontraindikace. Do Vacu Elite nechoďte. Zde je žilní systém velmi zatížen a dochází k velkému prokrvení. Po prodělaném zánětu žil může dojít k nevratným změnám na žilních stěnách. Často se také stává, že zánět nebývá dobře doléčen a přetrvává v latentní (skryté) formě.

default

Dotaz: Dobrý den, mám prosím dotaz, byla jsem poprvé cvičit na vacu elite,  ale jak jsem vylezla hodně se mi motala hlava (asi po dobu 10min minimálně) , nevíte z čeho by to mohlo být? Na běžící pás jsem zvyklá nebyla, ale kondičku prý mám dobrou, tak nevím,jestli můžu cvičit nebo ne, díky za radu.

Naše odpověď: Dobrý den, po skončení aplikace podtlaku je běžné, že se motá hlava. Podtlak nasaje krev do dolní poloviny těla, dojde k prokrvení problematických partíí a pak může dojít k tomu, že není mozek dostatečně okysličován a vy můžete cítit závratě…

default

Dotaz: Dobrý den, chtěla bych zeptat jaká je minimální výška do vacu Elite? Je mi 40 a měřím 152 cm.

Naše odpověď: Dobrý den, minimální výška není stanovena, záleží spíše na pohodlí při cvičení a 150 cm je asi tak minimum, při kterém ještě klientka trénink zvládne. Doporučujeme dát vyšší sklon pásu …

default

Dotaz: Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mohu po návštěvě vacu Elite  jít 30minut plavat . Je to vhodné. Děkuji za odpověď.

Naše odpověď: Ano, je to vhodné

default

 

Dotaz : ZDRAVÍM VŠECHNY CO CHTĚJÍ ZHUBNOU A VŘELE DOPORUČUJI TOTO STUDIO.
BYL JSEM PŘED PÁTOU OPERACÍ A POTŘEBOVAL JSEM SCHODIT JESTĚ CCA 5KILO,JAKÉ BYLO UDIVENÍ, KDYŽ ZA 3 CCA NEDĚLĚ JSEM DAL DOLU DALŠÍCH 9,5 KILO A TO ZA POUŽITÍ
VIBRAČNÍ PLOŠINY 10MIN A POSLÉZE KALHOT VAKUOVÝCH.
NADALE MI VŠE PROČISTILO ORGANISMUS A KDYŽ MNĚ DĚLALI ODBĚRY…PŘEDOPERAČNÍ
TAK MI NA INTERNĚ ŘEKLI,ŽE SE MI VŠE ZLEPŠILO A ZMIZEL MI ZCELA NÁBĚH NA CUKROVKU
MAŠINY JSOU DOBRÉ,KALHOTY VELKÉ ,UČINNÉ. DOPORUČUJI NAPROSTO VŠEM
TAK HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ HUBNOUT IVAN HORÁČEK 

SORRY KALHOTY MYSLEL JSEM TÍM PŘÍSTROJOVOU LYMFODRENÁŽ IVAN HORÁČEK

Naše odpověď: Děkujeme za krásný komentář a budeme se těšit na Vaši opětovnou návštěvu. Holky z Wellness Pink :-)

 

3 komentáře u Dotazy

 • Kristýna napsal:

  Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, za jak dlouho nebo spíš po kolika lymfodrenážích budou viděta ňáké výsledky 🙂 děkuji

  P.S. už se k Vám moc těším, slyšela jsem , že jste moc příjemní a vstřícní 🙂

 • Lenka napsal:

  Dobrý den, mohu v jedné návštěvě cvičit ve VACU ELITE a následně absolvovat kůru Kumashape? Předem děkuji za Vaši odpověď. Lenka

  • Michaela napsal:

   Dobrý den, určitě můžete v jeden dencvičit ve Vacu Elite a následně absolvovat kůru Kumashape. Naše klientky často kombinují různé procedury v rámci jedné návštěvy. Budeme se těšit na Vaší navštěvu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *