Get Adobe Flash player

Rakovského 3138/2

Praha 4 – Modřany

tel:605 50 99 55

wellnesspink@seznam.cz

Facebook

Google+1

Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Pondělí 24. června 2024
  • Svátek má Jan
  • Zítra má svátek Ivan
  • Do Vánoc zbývá 183 dnů

Top List od 15.11.2012

TOPlist

galvanic

Galvanickou žehličku zvolte, pokud byste ráda odstranila vrásky, akné, kruhy pod očima. Žehlička také skvěle rozjasní bledou a unaveně vypadající pleť, „vyzmizíkuje“ pigmentové skvrny, zlepšuje tonus pleti, zjemňuje nosoretní rýhy a zmírňuje otoky, čímž obličej prakticky zeštíhlí.

Žehlička funguje na základě galvanického proudu. S pomocí kvalitní kosmetiky a polarizovaných gelů se výživné i čistící látky dostanou až do třetí vrstvy pokožky. Díky tomu můžete očekávat opravdu hloubkové vyčištění a dokonalou výživu všech typů pleti. Žehlička si sama zmapuje pokožku a podle typu a stavu znečištění si přidává na intenzitě. Také rozpozná místa s největším výskytem toxinů a tam pak pracuje intenzivněji.

Ošetření je velmi příjemné a hlavně bezbolestné! Při jemném masírování budete v klidu relaxovat a užívat si této skvělé, účinné a odborné péče. Rozhodně nemusíte mít z ničeho obavy, budete v rukou sympatického personálu, který vám určitě rád zodpoví i vaše případné otázky.

Doporučujeme pravidelné opakování. Optimální startovací kúra vypadá následovně: první měsíc  jedno ošeření týdně,  dva měsíce jedno ošetření každých 14 dnů. Udržovací kúra znamená návštěvu za tři až čtyři týdny.

Díky galvanické žehličce vám okolí bude hádat méně, vsaďte se

45minutové ošetření zahrnuje:
  • odlíčení, masáž masážním kartáčkem s enzymatickým peelingem, čištění ultrazvukovou špachtlí nanesení séra s kyselinou hyaluronovou, galvanické žehlení s fotonovou terapií    690 Kč

objednání tel. 777 06 07 03