Get Adobe Flash player

Rakovského 3138/2

Praha 4 – Modřany

tel:605 50 99 55

wellnesspink@seznam.cz

Facebook

Google+1

Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Pondělí 24. června 2024
  • Svátek má Jan
  • Zítra má svátek Ivan
  • Do Vánoc zbývá 183 dnů

Top List od 15.11.2012

TOPlist

Kuma Shape II.

Nechirurgická liposukcekumashape_vrchni_kolaz

Přístroj Kuma Shape je vhodný pro:

  • zmírnění a odstranění všech stupňů celulitidy, včetně fibrolitických stavů
  • tvarování postavy, remodelizaci kontur, vypnutí pleti

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE 3V1

  • Radiofrekvenční proud (RF)
  • Infračervené záření (IR)
  • Vakuum (Vac) – nasávání, podtlak (sonda pro použití na tělo má navíc i mechanickou masáž, při které se otáčí kovové válečky do nichž je přiveden radiofrekvenční proud)

Radiofrekvenční (RF) proudy o frekvenci 10 MHz zahřívají kůži a podkoží do hloubky cca 5 až 15 mm, čímž dochází k intenzivnímu zahřívání tukových buněk a kolagenových vláken, které je pokrývají na teplotu maximálně 41ºC. Důsledkem je zvýšená aktivita fibroblastů (základních buněk vazivové tkáně), kontrakce (smršťování, zbližování) a multiplikace (znásobení – zmnožení) kolagenových vláken.  Pokožka se vypínání a stává se pružnější. Zvýšením krevní mikrocirkulace se zlepší zásobování tkání kyslíkem, což podpoří přirozené regenerační metabolické procesy.

Stejného efektu jako u přístrojů s vysokým výkonem, kde je nezanedbatelné riziko významných komplikací, je dosaženo opakováním šetrných procedur, které klient dobře snáší. Bipolární sonda v kombinaci s infračerveným světlem je vynikající kombinací k navrácení tvaru stárnoucího obličeje. Kombinace s lasery a přístroji pro aplikaci intenzivního pulzního světla (IPL), či s chemickými peelingy je ideální vzhledem k různým cílovým tkáním.

Infračervené záření e neviditelné spektrum od 700 nm (nanometrů) do 2000 nm a proniká do hloubky 30 až 40 mm. Přístroj vytváří záření o vlnové délce od 650 nm do 2 500 nm, které zahřívá cílovou tkáň, čímž dochází k  hojení a obměně buněk, multiplikaci kolagenových vláken, ke zmenšení tukových buněk, ke zlepšení krevního oběhu. Zvyšuje se zásobování tkání kyslíkem, což podpoří přirozené regenerační metabolické procesy – látkovou výměnu, zejména vylučování velmi škodlivých toxinů, které se hromadí v buňkách. Mezi ně patří například jedovaté karcinogenní těžké kovy, konzervační látky a přísady vstřebané organismem z potravy, kyselina mléčná apod. Infračervené záření je velmi vhodné pro léčbu akné, oparů , vyhlazení „dolíčků“, jizev, vrásek, předcházení vzniku pigmentových skvrn, hromadění melaninu, pozitivně ovlivňuje i elasticitu pokožky. Nezanedbatelné jsou i analgetické účinky (mírnění bolesti).

Vakuová (podtlaková) masáž stimuluje ochablou podkožní svalovinu, zlepšuje prokrvení tkání a podporuje uvolňování enzymů podporujících metabolismus tukové tkáně.

CENÍK ÚKONŮ PŘÍSTROJEM KUMA SHAPE

ošetření jedné partie 30 minut 1000 Kč

objednání na tel. 777 06 07 03