Get Adobe Flash player

Rakovského 3138/2

Praha 4 – Modřany

tel:605 50 99 55

wellnesspink@seznam.cz

Facebook

Google+1

Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Čtvrtek 21. září 2023
  • Svátek má Matouš
  • Zítra má svátek Darina
  • Do Vánoc zbývá 94 dnů

Top List od 15.11.2012

TOPlist

Slender – multifunkční cvičební stůl

Nabízíme Vám jedinečnou možnost, jak zdokonalit Vaši postavu aniž by jste museli překonávat působení zemské tíže vlastní silou. Stůl “Slender“ Vám umožní formovat tvar Vašeho těla bez sebemenší námahy.

Cvičení pro krásu, pro zdraví nebo jen tak pro sebesouborslender

Slender You“ v doslovném překladu znamená „štíhlím Tě“. Tato REVOLUČNÍ  NADČASOVÁ PROGRAMOVANÁ  metoda cvičení, hubnutí, štíhlení,upevnění svalů a zároveň rehabilitace, představuje cvičení na americkém stole poháněný elektromotorem. Nahrazuje původní cvičení na podlaze a nazývá se motorizovaná gymnastika.   JEDNA   CVIČEBNÍ   HODINA      odpovídá       ŠESTI    HODINÁM      v  posilovně nebo  6 hodinám  cvičení  na koberci !!!!!!     Ale ! …  !nebudete zpocená a unavená,  můžete ihned po cvičení realizovat svůj denní program…..! Věková hranice při tomto cvičení není omezena.  Metoda pochází z USA a postupně se rozšířila do Evropy. Tato metoda je určena i pro rehabilitační účely (tzn. pro osoby mající problémy s pohybovým ústrojím-klouby, kyčle, horní a dolní končetiny, páteř) a dále pro osoby trpící srdečními a oběhovými problémy, pro astmatiky, při problémech s křečovými žilami, vodnatelností a nadváhou. Při této cvičební metodě  se  spojuje  ZDRAVOTNÍ   i   ESTETICKÝ   EFEKT a zároveň  ŠETŘÍ  ČAS …. !  a     !!!  ČAS     NEJSOU    JEN   !!!PENÍZE ! ! ! … to je mnoho důvodů proč: !!!  JÍT  DO  TOHO  !!!

souborslender1

Tento stůl nahradí gymnastická cvičení jako jsou např. aerobic, kalanetika atd. Jedna hodina na stolech nahradí šest hodin tradiční gymnastiky. Stůl Slender 5 v 1 umožňuje cvičení:

1./ Procvičování nohou – posiluje stehenní svaly a to jak na straně vnější, tak i vnitřní. Dochází také ke zpevňování pánevního dna. Simuluje jízdu na kole. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby a upravuje oběh v dolních končetinách.

2./ Cvičení s tyčí (veslování), která posiluje paže,  hrudník, ramena a záda.

3./  Formování boků a hýždí-šetrně odstraňuje celulitidu a zároveň zpevňuje stehna, hýždě a břicho.

Přední strana stehen:

Hýždě:

jana 004

4./ Strečing – masírováním uvolňuje krční a bederní páteř. Zlepšuje celkové držení těla. Posiluje trup, paže a oblast kříže včetně svalů kyčelních a stehen. Zvyšuje se též pružnost v oblasti ramen.

5./ Břišní svaly – zatahováním břišních svalů posilujete svaly vleže

6./ Posilování a zpevňování vnější a vnitřní strany stehen, odstraňuje celulitidu

7./ Zlepšuje krevní oběh, uvolňuje napjaté svaly, posiluje hrudník, ramena a záda. Snižuje se objem nashromážděné tekutiny v těle.

Jak Slender You funguje?

Jak s Vámi bude stůl cvičit?

Metoda je koncipovaná pro 10 hodinových návštěv minimálně 2x týdně. Jedna návštěva odpovídá 6 hodinám klasické gymnastiky. Při tom nejste unavené, organismus není zatěžován, nebudete se potit, nepocítíte svalové bolesti. Naopak budete příjemně uvolněné, procvičené a budete moci pokračovat ve svém běžném programu (jít do práce, do kina, do divadla). Cvičení proběhne na jednom stole,který má 5 funkcí cvičení, každá po dobu 10ti minut v přesně určeném pořadí.

Jaké budete mít výsledky?

Pomocí tohoto stolu, maximálně zpevníte a zeštíhlíte celou svou postavu, budete se cítit fit, také budete plné energie a v neposlední řadě zlepšíte celkově svůj zdravotní stav.

Pro koho je cvičení vhodné?

Zvláště pro ženy, které chtějí v krátkém čase zpevnit a zeštíhlít svou postavu nebo si zlepšit svůj zdravotní stav. Doporučuje se pro ženy, které mají potíže s artritidou (klouby budou pohyblivější a svaly se posílí), při bolestech v zádech (krční a beder. páteř), pro astmatičky, poruchy srdce a krevního oběhu, křečových žilách, vodnatelnosti a v neposlední řadě pro ženy mající potíže s nadváhou.

objednání na tel. 605 509955

Slenderjana 004

1 hodina                                                             105 Kč

10 vstupů                                               950 Kč (95 Kč)

(platnost 6 měsíců)

měsíční nepřenosná permanetka                              850 Kč