Get Adobe Flash player

Rakovského 3138/2

Praha 4 – Modřany

tel:605 50 99 55

wellnesspink@seznam.cz

Facebook

Google+1

Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Úterý 31. března 2020
  • Svátek má Kvido
  • Zítra má svátek Hugo
  • Do Vánoc zbývá 268 dnů

Top List od 15.11.2012

TOPlist

Čokoládová masáž

coko

Účinky čokoládové masáže

Čokoláda vyživuje tělesné buňky, uvolňuje svaly, působí proti bolesti (hlava, záda), zahřívá a pomáhá udržovat tělesnou teplotu, rozšiřuje cévy a napomáhá tak lepšímu prokrvení.

Její schopnost aktivovat látkovou výměnu, působit proti zadržování vody (otoky) a detoxikovat organizmus, pomáhá i při snižování váhy a formování postavy. Luxusní čokoládová masáž pokožku vyživuje, změkčuje, čistí, napíná a rozzařuje. Chrání ji před volnými radikály, které způsobují stárnutí, a eliminuje celulitidu a strie.

Čokoláda příjemně uvolňuje stres a přináší pocit dokonalé pohody a štěstí.

Čokoládová masáž – průběh

Čokoládová masáž – peeling

Peeling z čokoládové pasty s příměsí drcených slupek z kakaových bobů a s mořskou solí pleť prokrví a výživné látky tak mohou lépe prostupovat i do hlubších vrstev pokožky. Pravé kakao bez jakýchkoli příměsí se rozpustí v teplém mandlovém nebo kokosovém oleji a tato teplá hmota se rozetře po těle a čokoládová masáž může začít.

Čokoládová masáž – zábal a relaxace

cokoladova-masaz-a-zabal-nazev

Na závěr čokoládové masáže se tělo zabalí a při závěrečné relaxaci je možné dle přání provést masáž obličeje a hlavy. Po tomto uvolňujícím ošetření je vmasírována krémová emulze s čokoládovou vůní a aby byly všechny smysly odměněny je připraven šálek horké čokolády.

30 minut masáž pravým kakaem a 30 minut zábal

 490 Kč

objednání na tel. 774 728 066

Medová masáž

medova6

Dopřejte si staré a osvědčené postupy lidového léčitelství a vyzkoušejte na sobě léčivé účinky medové masáže. Medová masáž má kořeny na Ukrajině a rychle se stala oblíbenou masáží i v okolních zemích.

Medová masáž využívá detoxikačních účinků medu, odplavuje z těla nahromaděné odpadní látky a aktivuje vnitřní orgány. Je vhodná při jarních očistných kúrách, chronických onemocněních při bolestech kloubů nebo revmatismu. Má hojivé účinky na zánětlivou a aknózní pleť, vyhlazuje celulitidu. Čistí pokožku a zanechává ji hladkou.

Průběh medové masáže

294_1

Při medové masáži se speciální technikou masírují záda. Rozehřátý med se nanese na záda a pumpovacími hmaty je masáž prováděna. Med při masáži houstne a barví se – mění se jeho konzistence a med absorbuje škodlivé látky, které jsou v průběhu masáže z těla odplavovány. Během masáže se několikrát med ze zad odstraní pomocí teplých kompresí a nanáší se nová vrstva. Na závěr se med ze zad omyje a osuší a pokožka se stává hladkou a dobře prokrvenou.

Medová masáž se nedoporučuje při alergii na med a pyly a při kožních infekcích, rankách a odřeninách.

index

Medová masáž je vhodná

  • očistných kúrách
  • aknózní pleti
  • bolestech kloubů, artróze a artritidách
  • stresu a vyčerpání

30 minut     450 Kč

objednání na tel. 774 728 066

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *