Get Adobe Flash player

Rakovského 3138/2

Praha 4 – Modřany

tel:605 50 99 55

wellnesspink@seznam.cz

Facebook

Google+1

Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Čtvrtek 21. září 2023
  • Svátek má Matouš
  • Zítra má svátek Darina
  • Do Vánoc zbývá 94 dnů

Top List od 15.11.2012

TOPlist

_vyrd11_13oblicejova-gymnastika _vyrd12_13elektricka-stimulace-svalu
EMS facelifting
  • bezbolestné ošetření
  • žádné jizvy, žádné operace
  • výsledky viditelné po 1. ošetření
  • klienty velice cenněná procedura

Zpevnění pleti pomocí přístroje vytvářejícího elektrosvalové impulsy

Na obličeji nalezneme přes 80 svalů a ne všechny používáme. Nevyužité svaly po čase ochabují a ztrácejí svůj tonus, na obličeji se nám začíná tvořit povadlá pokožka a vrásky. Ale my víme, jak účinně proti tomuto bojovat. Připravili jsme si pro vás ošetření s využitím technologie EMS (elektrosvalová stimulace).

_vyrp15_13face-lift-rio-beauty

Jak ošetření probíhá?
1. Odlíčení a očištění pleti
2. Působení speciálního přístroje 60 second FaceliftTM, který využívá pokročilou technologii EMS (elektro-svalovou stimulaci) ke zpevnění svalů v obličeji. Přístroj vydává regulované elektrické impulzy, které zlepšují svalový tonus a obnovují Váš mladistvý profil. Při aplikaci se používá speciální kolagenové sérum pro zpevnění podkoží.
3. Zapracování kolagenu a retinolu hluboko do pleti přístrojem 60 second FaceliftTM.
Pro koho je ošetření vhodné?
Pro všechny, kteří mají pocit povadlé pleti nebo se chtějí zbavit nežádoucích vrásek bez chirurgického zákroku. Součástí ošetření je i ošetření krku, které pomáhá k odstranění dvojité brady.

_vyrp13_13facelift-rio

Co je to EMS?
Přístroje s touto technologií vysílají do svalů jemné elektrické impulsy, které stimulují vaše svaly a nahrazují tak jejich přirozený pohyb. Na přístroji lze volit intenzitu ošetření – rostoucí či klesající dle vašich požadavků, tak aby ošetření bylo pro vás příjemné.
Technologie EMS (elektrosvalová stimulace) byla původně vyvinuta pro vrcholové sportovce, nyní se hojně využívá v lékařství při rehabilitacích a právě v kosmetice.

30 minut    500 Kč

objednání na tel. 777 06 07 03