Get Adobe Flash player

Rakovského 3138/2

Praha 4 – Modřany

tel:605 50 99 55

wellnesspink@seznam.cz

Facebook

Google+1

Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
 • Úterý 31. března 2020
 • Svátek má Kvido
 • Zítra má svátek Hugo
 • Do Vánoc zbývá 268 dnů

Top List od 15.11.2012

TOPlist

Základní kosmetické ošetření 60 minut

Diagnostika pleti, odlíčení – povrchové čištění, peeling – změkčení pleti, hloubkové čištění ultrazvukem, dočištění expresorem nebo ručně, úprava obočí, zapracování příslušného séra, masáž, maska, závěrečný  krém  490 Kč

objednání tel. 774 728 066

Masáž obličeje, krku a dekoltu   30 minut

Prevence vrásek a stárnutí pleti, prokrvení pleti, zmírnění únavy       270 Kč

Ostatní služby

Úprava obočí                         80 Kč

barvení obočí, nebo řas        110 Kč

barvení obočí + řasy               210 Kč

Depilace horní ret                   80 Kč

Depilace brada                         80 Kč

V příjemném prostředí Wellness studia Pink Vám nabízíme kosmetické ošetření dermokosmetikou a biokosmetikou,  která je určena pro profesionální použití v kosmetických salónech a ambulancích lekářské kosmetiky. 95% výrobků bez parfému, kvalita bio, vše v dávkovačích nebo tubách. Neobsahuje konzervační látky. Dermokosmetické přípravky jsou vyvíjeny s respektem ke všem funkcím kůže, především k její funkci bariérové. Úkolem dermokosmetiky je spolupodílet se na udržení a popřípadě na obnově kožní bariéry.

 • Kosmetické ošetření je vhodné jak pro ženy tak pro muže.
 • Vaše návštěva salonu by měla být hlavně příjemná, ale také účinná.
 • Hlavním bodem ošetření je čištění, výživa a také regenerace pleti, která je v dnešní době velmi zatěžována vnějšími vlivy.
 • Kosmetické í ošetření je vhodné 1x  za měsíc.

Užívejte si kosmetických služeb pro vaší pleť, aby si uchovala co nejdéle svůj mladistvý vzhled.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

tel. 774 728 066

Ošetření pleti, krku a dekoltu

Ošetření pleti, krku a dekoltu provádíme najednou, nejlépe v několika etapách pro lepší efekt vyhlazení vrásek, sjednocení pleti a vypnutí pokožky. Péče je ideální pro všechny typy pleti 25+. Krk a dekolt nejvíce prozrazují skutečný věk ženy a proto by tyto partie neměli být opomíjeny, ba naopak hýčkány.

Ošetření akné

Pokud vás trápí akné, rádi vám s ošetřením akné pomůžeme. Máme osvědčené procedury a přípravky, které na akné pomáhají. Základem je důkladné vyčištění pleti a ošetření vhodnými kosmetickými přípravky.

Komplexní péče o pleť, čištění pleti

Každá pleť potřebuje péči, která by vždy měla začínat jejím dokonalým vyčištěním. Pro čištění pleti používáme přední značky kosmetiky, které se osvědčili po celém světě (např.:  René D´essay,  Ainhoa, Germaine de capuccini, ale i české Ryor a Salvus ). Nejprve je potřeba zbavit pleť odumřelých buněk, nečistot a zbytků make-upu. Dále pleť čistíme hloubkově – pomocí peelingu, který vždy zvolíme dle druhu pleti a přání zákaznic. Nakonec je potřeba pleť nadopovat vitaminy, minerálními látkami a vodou – toho docílíme pomocí kvalitních kosmetických přípravků. Krémy volíme také na základě typu pleti – můžete vybírat z nabídky ošetření pleti pro zmírnění projevů stárnutí, na odstranění hlubokých vrásek, vyčištění zanesené pleti nebo pleti s akné či jen pro hýčkání své přirozeně pěkné pleti bez vad.

Mikromasáž očí

Pokud na sobě začínáte pozorovat první známky stárnutí pleti – vrásky, váčky nebo kruhy pod očima, je ten správný čas dopřát výživu a povzbuzení vašim očím. Oční okolí je velmi citlivé – pokožka je v těchto místech velmi jemná a náchylná. Špatnou péčí o oční okolí se začnou velice brzy objevovat modré kruhy, související s neprokrvením citlivé pokožky nebo dokonce nevzhledné váčky. Těmto projevům lze snadno zabránit. Vrásky lze zmírnit, jejich úplnému vymizení v určitém věku nelze pomoci. Mikromasáž očního okolí zabraňuje tvorbě kruhů nebo váčků pod očima, prohlubování vrásek, působí proti unaveným očím, snižuje napětí v jejich okolí a hlavně prokysličuje jemnou plet, která to obzvlášť v těchto místech vyžaduje. Používaná kosmetika napomáhá hydrataci pleti a zjemnění okolí očí napohled i na dotek.

Ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí

Toto ošetření je velmi efektivní, neinvazivní a zcela bezbolestné. Slouží k dokonalému vyčištění pórů a zjemnění pleti. Zajistíme Vám pomocí špachtle dokonalý peeling a mikromasáž pomocí ultrazvuku. Vaše pleť po této péči zůstane rozjasněná, prokysličená, jemná a perfektně čistá. Je vhodná i pro citlivou pokožku náchylnou k praskání drobných žilek, špachtle je velmi jemná a k takovému poškození při této péči nedochází.

Výsledný efektsafe_image-php

 • odstranění vrchní zrohovatělé vrstvy pokožky (odumřelé buňky, lůj atd.)
 • odstranění bakterií
 • zvýšení dodávky živin do vrchní vrstvy pokožky a pod ní ležících buněk
 • aktivace obnovení kožních buněk
 • hydratace hluboko ležících vrstev pokožky
 • regulace látkové výměny
 • odstraňuje či redukuje jizvy po akné
 • upravuje alkalickou pH-hodnotu
 • uklidňuje a snižuje svalové napětí
 • redukuje pigmentové skvrny, pihy ve spojení s vysokými dávkami vitamínu C

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu, pomáhá čistit pleť bez podráždění. Odstraňuje komedony (tzv. černé tečky), čistí  zanesené póry pleti.

S ultrazvukovou špachtlí je možné zapracovat různé typy sér, ampulí, kolagenu a gelových masek do hloubky pleti. Pomocí ultrazvuku se zmnohonásobí účinnost látek, které jsou v těchto přípravcích obsažené.

Proč čistit pleť ultrazvukovou špachtlí?

Nedráždí pokožku – Ihned po ošetření bude Vaše pleť svěží a bez zarudnutí.

Nebolí – Mechanické čištění pleti bývá nepříjemné až bolestivé. Ošetření ultrazvukovou špachtlí kromě mírného „vrnění“ rozhodně není nepříjemné.

Je hygienická – Ploška, kterou se pleť čistí, se před každým použitím desinfikuje, takže se nemusíte bát zanesení pleti nechtěnými bakteriemi.

Kdy se ultrazvuková špachtle nedoporučuje ?

 • těhotenství
 • epilepsie
 • srdeční stimulátor
 • na poraněnou pokožku