Get Adobe Flash player

Rakovského 3138/2

Praha 4 – Modřany

tel:605 50 99 55

wellnesspink@seznam.cz

Facebook

Google+1

Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Úterý 26. ledna 2021
  • Svátek má Zora
  • Zítra má svátek Ingrid
  • Do Vánoc zbývá 332 dnů

Top List od 15.11.2012

TOPlist

galvanic

Žehlička na prádlo byla ve své době převratným vynálezem, i když většina žen tento výdobytek techniky ne příliš miluje. Díky pokročilé technologii je dnes běžné také žehlení vlasů. Věřili byste však, že je možné přežehlit i obličej a krk a zbavit je tím nedostatků spojených se stárnutím pleti? A navíc zcela bezbolestně?

Wellness Pink disponuje novodobou technologií, která si poradí s veškerými nedokonalostmi vaší pleti. Výsledky procedury jsou viditelné ihned!

I když už vám není -náct, můžete pořád vypadat skvěle.

40minutové ošetření zahrnuje:

  • odlíčení
  • tonizaci
  • nanesení séra
  • drobnou masáž
  • galvanické žehlení s fotonovou terapií

 

Galvanickou žehličku zvolte, pokud byste ráda odstranila vrásky, akné, kruhy pod očima. Žehlička také skvěle rozjasní bledou a unaveně vypadající pleť, „vyzmizíkuje“ pigmentové skvrny, zlepšuje tonus pleti, zjemňuje nosoretní rýhy a zmírňuje otoky, čímž obličej prakticky zeštíhlí.

Žehlička funguje na základě galvanického proudu. S pomocí kvalitní kosmetiky a polarizovaných gelů se výživné i čistící látky dostanou až do třetí vrstvy pokožky. Díky tomu můžete očekávat opravdu hloubkové vyčištění a dokonalou výživu všech typů pleti. Žehlička si sama zmapuje pokožku a podle typu a stavu znečištění si přidává na intenzitě. Také rozpozná místa s největším výskytem toxinů a tam pak pracuje intenzivněji.

Ošetření je velmi příjemné a hlavně bezbolestné! Při jemném masírování budete v klidu relaxovat a užívat si této skvělé, účinné a odborné péče. Rozhodně nemusíte mít z ničeho obavy, budete v rukou sympatického personálu, který vám určitě rád zodpoví i vaše případné otázky.

Odborníci doporučují pravidelné opakování. Optimální startovací kúra vypadá následovně: první měsíc  jedno oštření týdně,  dva měsíce jedno ošetření každých 14 dnů. Udržovací kúra znamená návštěvu za tři až čtyři týdny.

Díky galvanické žehličce vám okolí bude hádat méně, vsaďte se

Omlazování pleti – Rejuvenace přístrojem    BYAS

BYAS

Na celém světě se rozšiřuje nové hnutí, jehož průkopníkem je BYAS. “Přirozeně jemný a vysoce efektivní”. Stanoví nová kritéria v každém směru.

V našem studiu objevíte skutečné tajemství krásy celebrit. Revoluční, vysoce efektivní a cenově dostupné.

BYAS – Bionic Youth Activating System.

Probuďte přírodní zdroj mladistvého vzhledu s BYAS-em. Mimořádně jemně, bez injekcí a chirurgie.

BYAS kombinuje dva mimořádně účinné mechanismy, které jsou v harmonii. Prvním je Bionic Lifter, ručně ovladatelný microcomputer, který pomocí iontoforézy zavede cenné účinné látky i do těch vrtstev, kde probíhají procesy stárnutí pokožky, a kam se tradiční kosmetické výrobky nedostanou. Na druhé straně jsou to vybrané produkty BYAS, které jsou díky 3 fázovému účinnému systému v dokonalém souladu.

Úspěch ošetřujícího systému BYAS se zakládá na dokonalé souhře mechanismů a účinných látek. Bionic Lifter používá účinnou koncepci iontoforézy pomocí galvanického proudu, aby speciální účinné látky produktů BYAS mohly proniknout-překonáním vlastního obranného mechanismu pokožky, i do těch hlubších vrstev pokožky, kde probíhají procesy stárnutí, a kam se tradiční kosmetické výrobky nedostanou.
Aktivní hloubkový účinekLuigi Galvani, italský přírodovědec se již v 17. století dostal k tomu, že některé elektrické proudy mají blahodárný účinek na tělo. Mezitím účinky těchto “galvanických proudů” zkoumali více vědci a zdokumentovali se vědecké zkoušky.Současný jemný přísun kosmetických účinných látek do hlubších vrstev pokožky pomocí galvanického proudu (= iontoforéza) patří mezi nejúspěšnější metody kosmetického průmyslu v boji proti stárnutí na celém světě.Důvod je jednoduchý: Tradiční kosmetické produkty snižují hloubku vrásek jen o tisícinu milimetru (0,001 mm). Nelze dosáhnout větší účinek, protože vlastní ochranný mechanismus pokožky zabraňuje pronikání účinných látek do hlubších vrstev pokožky.

Efektivní a jemné

Vědci považují iontoforézu za vyspělý, výjimečně účinný pokud pokožce velmi jemný proces. Souvisí to s tím, že galvanický proud má nízkou, 0-frekvenci a je stejnosměrný proud.0 frekvence z hlediska používání Bionic Lifter je důležitá, protože tímto způsobem se do těla a buněk nedostanou rušivé vibrace, který by mohly změnit vlastní specifické vibrace buněk, a nakonec by vedly k jejich onemocnění. Proto galvanický proud nazýváme také “léčivým proudem”.
Mikrovibracemi & EMSMikrovibracemi připravuje pleť na cílené přijímání speciálních účinných látek pomocí iontoforézy. Hloubková masáž uvolňuje strukturu kožních buněk, a rozšiřuje v hlubších vrstvách pokožky mezibuněčné prostory. Tím je schopna vstřebat větší množství účinné látky.Bionic Lifter ve způsobu lifting používá technologii EMS (Elektrická stimulace svalů). Tento strojek proto patří ke strojům nové generace péče o pleť. EMS stimuluje svalové kontrakce, což znamená, že pomocí Bionic Lifter tvář získává svůj přirozený objem. Pokožka bude pevnější a hladší.Klinické testy provedené na Univerzitě Galway ukázaly, že: “Elektrická stimulace svalů (EMS) o 18,6 procent zvýšil objem obličejových svalů. 90 procent účastníků potvrdil, že pokožku obličeje cítí pevnější, silnější. Díky lepšímu prokrvení pleť je čistší, jasnější “. Michael Hennessy, MD, Vedoucí oddělení neurologie, Fakultní nemocnice Falway.

Infračervené světlo

Infračervené teplo pronikne hluboko do pokožky. Tím se zlepší cirkulace krve a zároveň se teplo dostane i do hlubších tkáňových vrstev. Pokožka bude jemnější a zlepší se pružnost kožní struktury.
IontoforézaBionic Lifter s se zásad iontoforézy na krátkou chvíli odkryje póry pokožky. Ionizované účinné látky speciálních sérum BYAS se tím jemně dostanou do hloubky pokožky, kde se projeví jejich dlouhodobé příznivé účinky, vedle toho zlepšují vlastní produkci kolagenu a elastinu.

Personalizované ošetřující programy

Bionic Lifter se dá nastavit podle potřeby Vaší pleti. Bionic Lifter má dva hlavní a dva doplňkové programy. Kromě toho je možné vybrat ze čtyř věkových skupin a tří intenzit. Spolu 48 programů zajistí maximálně profesionální systém ošetření pokožky.
Bionic Lifter a produkty BYAS vytvoří dokonalou harmonii.Produkty BYAS působí ve třech fázích:
1.Čistenie a detoxikaceJe prvním krokem je hluboké čištění a detoxikace kůže s výjimečně účinným
BYAS Purifying SÉRUM-em, který připraví pokožku na příjem speciálních účinných látek i v hlubších vrstvách pokožky a zároveň odstraňují z hloubky pórů všechny škodlivé nečistot.
2. Výživa a vyhlazování
Speciální anti-agingové látky BYAS REJUVENATING SUPREME SÉRUM-u se díky Bionic Lifter dostanou do hlubších vrstev pokožky. Stimuluje se dělení buněk, pokožky pak bude pružnější díky reaktivaci produkce vlastního kolagenu a elastinu. Kromě toho získá více vlhkosti díky kyselině hyaluronové, která váže až 1000-násobení více vlhkosti než je její vlastní hmotnost. Po několika týdnech bude pokožka svěží, jemná a bude mít rázný tón.
3. Ochrana a obnovení
O tuto funkci se starají speciální řasové komponenty Denního a Nočního krému BYAS.• Denní krém – zajišťuje optimální míru hydratace po celý den. Vybrané kombinace mořských řas působí proti volným radikálům, které jsou následkem škodlivých účinků prostředí např. UV záření.
• Noční krém – obsahuje speciální anti-agingové kombinace aktivních mořských řas, které stimulují během noci regenerační procesy v pokožce. Procesy buněčné obnovy začnou fungovat a ráno se probudíte se zářivě svěží pletí.

40 minut ošetření 450 Kč

40minutové ošetření zahrnuje:

  • odlíčení, masáž masážním kartáčkem s enzymatickým peelingem, čištění ultarvukovou špachltlí nanesení séra s kyselinou hyaluronovou, galvanické žehlení s fotonovou terapií     450 Kč

objednání tel. 777 06 07 03